اخبار مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی
آرشیو اخبار
يك خطا رخ داد. خطا: آرشیو اخبار در حال حاضر در دسترس نمی باشد.

جستجو اخبار

اخبار مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان
26

بازدید آقای دکتر صدیقی، رییس سازمان امور دانشجویان از مرکز آزفای دانشگاه الزهرا (س)

بازدید آقای دکتر صدیقی، رییس سازمان امور دانشجویان از مرکز آزفای دانشگاه الزهرا (س)

در روز چهارشنبه مورخ 1397/2/19 آقای دکتر مجتبی صدیقی، رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از مرکز آزفای دانشگاه الزهرا (س) بازدید نمودند. در این دیدار که با هدف اعطای مجوز رسمی پذیرش فارسی‌آموزان بورسیه و غیربورسیه به این مرکز صورت گرفت، دفتر مرکزی آزفای دانشگاه الزهرا (س) نیز افتتاح گردید. در ابتدای این مراسم که با حضور دکتر ملانظری، ریاست محترم دانشگاه، دکتر حناچی، دکتر مباشری، دکتر جوانی و جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه الزهرا (س) برگزار شد، دکتر کریمی، مدیر مرکز آزفای دانشگاه الزهرا (س) به ارائه گزارشی از فعالیت‌های دو ساله این مرکز پرداختند. برگزاری دوره‌های مختلف آموزش زبان فارسی به دو شکل حضوری و مجازی، برگزاری آزمون‌های برخط، تهیه کتاب‌ آموزش زبان فارسی چهارمهارتی، ارتباط با دانشگاه‌ها و مراکز آموزش زبان فارسی در داخل و خارج و جذب فارسی‌آموزان بین‌المللی، از جمله اقداماتی بود که در این گزارش به آنها اشاره شد.

سپس، دکتر ملانظری ضمن تاکید بر اهمیت جذب دانشجویان بین‌المللی در دانشگاه الزهرا (س) پس از اتمام دوره آموزش زبان فارسی، خواستار ایجاد فرصت‌های بیشتر و همکاری‌های افزون‌تر از سوی وزارت علوم و بنیاد سعدی شدند.

پس از ایشان آقای دکتر صدیقی ضمن تقدیر از فعالیت‌های مرکز آزفای دانشگاه الزهرا (س)، به جو رقابتی ایجادشده بین مراکز آموزش فارسی کشور اشاره کردند و موقعیت دانشگاه الزهرا (س) را به جهت تمرکز خاص روی فعالیت‌های علمی بانوان، منحصر به‌ فرد اعلام نمودند.

 

تعداد مشاهده خبر: (227)
کد خبر: 854
  • بازدید آقای دکتر صدیقی، رییس سازمان امور دانشجویان از مرکز آزفای دانشگاه الزهرا (س)

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر کد امنیتی :
کد امنیتی را وارد نمایید: